LO im. M.Kopernika

SZLACHETNA PACZKA – 11 grudnia 2015

Finał Szlachetnej Paczki za nami! W akcję zaangażowało się mnóstwo klas. W akcję włączyli się także nauczyciele i pracownicy szkoły. Koordynatorem akcji była p. Magdalena Konrad – opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu. Wspólnie udało się zebrać ponad 3.000 zł. Za tę kwotę realizowaliśmy marzenia i potrzeby „naszych szlachetnych rodzin”. Wolontariusze bardzo intensywnie pracowali przez cały okres gromadzenia potrzebnych artykułów. Aż wreszcie nadszedł piątek 11 grudnia kiedy to przystąpiliśmy do pakowania. Było wiele radości, mnóstwo pudeł i chęci do pracy.
Finał akcji nastąpił 12 grudnia – paczki zostały dostarczone do magazynu, gdzie czekali na nie wolontariusze „Szlachetnej Paczki” razem z Panią koordynator Edytą Strzeszewską.
Szlachetną paczkę zrobiły także od siebie klasy II F i III E razem z wychowawczynią p. Bożeną Nowak i w ten sposób pomogli kolejnej rodzinie.

WSPÓLNIE JAKO SZKOŁA POMOGLIŚMY AŻ 4 RODZINOM!

Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy tworzyli tę paczkę, klasom, które zebrały fundusze, uczniom, którzy robili zakupy i wolontariuszom, którzy pakowali.
Kochani jesteście wielcy!!! I wszystkim Wam dziękuję i cieszę się, że uczestniczyliśmy w tak szlachetnym wydarzeniu.
Tego dnia świętowaliśmy również Światowy Dzień Wolontariusza, który przypada co roku na dzień 5 grudnia – to był doskonały dzień, aby podziękować naszej młodzieży za ich poświęcony czas na bezinteresowną pomoc. Jestem z Was dumna, liczę na dalszą współprace i pamiętajcie… NIE WIESZ CO ROBIĆ? RÓB DOBRO!

Magdalena Konrad

Skip to content