LO im. M.Kopernika

26 kwietnia 2013r. – zakończenie roku szkolnego dla absolwentów klas trzecich

Świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem, nagrody książkowe i listy gratulacyjne dla rodziców

1 3 A Jaszczak Adrian 5,00 wzorowe
2 3 A Sitek Aleksandra 4,82 wzorowe
3 3 B Żochowska Agnieszka 5,65 wzorowe
4 3 B Kukawka Martyna 5,11 wzorowe
5 3 B Pych Ewa 5,00 wzorowe
6 3 B Wyszyńska Monika 4,88 wzorowe
7 3 B Jastrzębska Klaudia 4,88 wzorowe
8 3 B Kaczorowska Marta 4,76 wzorowe
9 3 B Spiżewska Olga 4,76 wzorowe
10 3 B Szymańska Izabela 4,76 wzorowe
11 3 B Bączyk Jakub 4,76 wzorowe
12 3 D Ponichtera Emilia 5,44 wzorowe
13 3 D Czupowska Aleksandra 4,94 wzorowe
14 3 D Zaremba Rafał 4,94 wzorowe
15 3 E Mieczkowski Marcin 4,76 wzorowe
16 3 E Rafalik Kamil 4,76 wzorowe
17 3 F Krawczykowska Magdalena 5,05 wzorowe
18 3 G Mystkowska Ewelina 5,16 wzorowe
19 3 G Spinek Patrycja 5,16 wzorowe
20 3 G Lendzioszek Michał 5,05 i 100% frekwencja za 3 lata wzorowe
21 3 G Gutowska Magdalena 4,94 wzorowe
22 3 G Godlewska Patrycja 4,77 wzorowe
23 3 H Brejnak Sebastian 5,61 wzorowe

Dyplomy Kopernikowskie (średnia ocen 5,00 i więcej) i wzorowe zachowanie

1 3 B Żochowska Agnieszka 5,65
2 3 H Brejnak Sebastian 5,61
3 3 D Ponichtera Emilia 5,44
4 3 G Mystkowska Ewelina 5,16
5 3 G Spinek Patrycja 5,16
6 3 B Kukawka Martyna 5,11
7 3 F Krawczykowska Magdalena 5,05
8 3 G Lendzioszek Michał 5,05
9 3 A Jaszczak Adrian 5,00
10 3 B Pych Ewa 5,00

1. NAGRODA JANINY I BOHUMIRA SMEJKALÓW DLA NAJLEPSZEGO ABSOLWENTA

Żochowska Agnieszka kl. 3 B – 5,65

2. NAGRODA STAROSTY POWIATU OSTROWSKIEGO

Brejnak Sebastian kl. 3 H – 5,61

3. NAGRODA PREZESA BANKU SPÓŁDZIELCZEGO DLA NAJLEPSZEGO ABSOLWENTA ZE ŚRODOWISKA WIEJSKIEGO

Ponichtera Emilia – 5,44

4. NAGRODA DYREKTORA SZKOŁY

Mystkowska Ewelina kl. 3 G – 5,16
Spinek Patrycja kl. 3 G – 5,16

5. NAGRODA RADY RODZICÓW

Kukawka Martyna kl. 3B – 5,11

6. NAGRODA UFUNDOWANA PRZEZ ZAKŁAD PRODUKCYJNY NATUR PRODUKT PHARMA W OSTROWI MAZ.

Nagroda w postaci bonu o wartości 500zł do wykorzystania w sklepach empik Grabowski Dariusz kl. 3 E – wolontariat

Nagrody ufundowane przez Księdza Proboszcza Jana Okułę

Rudzka Kamila kl. 3 H
Krzyżanowski Błażej kl. 3 D

Nagroda Koła Wychowanków Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego

Brejnak Sebastian kl. 3 H

REPREZENTOWANIE SZKOŁY W POCZCIE SZTANDAROWYM

1. Szymańska Izabela kl. 3 B
2. Jemielita Alicja kl. 3 C
3. Mazurek Aleksandra kl. 3 F
4. Jaszczak Adrian kl. 3 A

PRACA W SAMORZĄDZIE UCZNIOWSKIM

1. Rutkowski Mateusz kl. 3 G
2. Spiżewska Olga kl. 3 B
3. Bandarzy Izabela kl. 3 C
4. Dawidczyk Natalia kl. 3 F
5. Grabowski Dariusz kl. 3 E
6. Rosiński Mateusz kl. 3 D

PRACA W WOLONTARIACIE

1. Bednarczyk Katarzyna kl. 3 B
2. Łada Justyna kl. 3 C
3. Wróblewska Lidia kl. 3 C
4. Zawistowska Martyna kl. 3 C
5. Dembkowski Jakub kl. 3 C
6. Dobkowski Adrian kl. 3 C
7. Skibniewska Andżelika kl. 3 E
8. Bocian Dominika kl. 3 F
9. Kiliś Katarzyna kl. 3 F
10. Żurawska Katarzyna kl. 3 F
11. Zawistowska Anna kl. 3 G
12. Lisińska Katarzyna kl. 3 H
13.Rudzka Kamila kl. 3 H
14. Symon Łukasz kl. 3 H

PRACE SPOŁECZNE I PRACA W RADIOWĘŹLE SZKOLNYM

1. Pachowski Michał kl. 3 A
2. Kukwa Maciej kl. 3 B
3. Szymaniak Konrad kl. 3 A

NAGRODY ZA OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

DZIEWCZĘTA:
1. Dębińska Magdalena kl. 3 D
2. Kowalczyk Katarzyna kl. 3 D
3. Kośnik Dorota kl. 3 E
4. Kuczewska Magda kl. 3 E
5. Wardaszka Aneta kl. 3 E
6. Skibniewska Andżelika kl. 3 E
7. Mazurek Aleksandra kl. 3 F
8. Strzeszewska Diana kl. 3 F
9. Szymańska Izabela kl. 3 B
10. Żochowska Agnieszka kl. 3 B
11. Traczyk Dorota kl. 3 C
12. Ogonowska Aleksandra kl. 3 G

CHŁOPCY:
1. Sobol Damian kl. 3 B
2. Śpiewakowski Hubert kl. 3 B
3. Wołosiewicz Radosław kl. 3 B
4. Zakrzewski Damian kl. 3 B
5. Bołtryk Jakub kl. 3 D
6. Rosiński Mateusz kl. 3 D
7. Virun Maksym kl. 3 H
8. Pazik Adrian kl. 3 A
9. Kaczorowski Łukasz k. 3 A
10. Wańczyk Michał kl. 3 A
11. Wyszomirski Jarosław kl. 3 C
12. Grochowski Adam kl. 3 C
13. Grabowski Dariusz kl. 3 E
14. Laskowski Maciej kl. 3 E
15. Pecura Dariusz kl. 3 E
16. Rafalik Kamil kl. 3 E
17. Gwardiak Mateusz kl. 3 F
18. Orłowski Adrian kl. 3 F

MEDALE KOPERNIKOWSKIE

p. Zbigniew Kamiński – Starosta Ostrowski
Zarząd Banku Spółdzielczego w Ostrowi Maz
Zakład Produkcyjny Natur Produkt Pharma w Ostrowi Maz

Foto: Weronika Adamczyk

Skip to content