LO im. M.Kopernika

25 lutego 2016 – spotkanie z Anną Popławską – brafitterką

W dniu 25 lutego w ramach programu „Zdrowie piersi są ok” gościliśmy Panią Annę Popławską – brafitterkę, która poinstruowała dziewczęta w jaki sposób należy dobierać rozmiar biustonosza, aby był funkcjonalny. Program realizowany w klasach pierwszych obok profilaktyki raka piersi zawiera treści związane z pielęgnacją i zdrowiem piersi. Stąd wizyta brafitterki w naszej szkole.
Oprócz cennych informacji, które przekazała Pani Anna dziewczyny uczestniczyły w konkursie, w którym główną nagrodą był bon na „idealnie dopasowany biustonosz”. Każda uczestniczka spotkania otrzymała także upominek.
Serdeczne podziękowania dla Pani Anny Popławskiej i sklepu „Mona” za profesjonalną prelekcję dotyczącą brafittingu.
W spotkaniu uczestniczyły dziewczęta z kl. I A, I C, I D, I F, I G i I H.
Magdalena Konrad

CO TO JEST BRAFITTING ?

To dopasowanie idealnej bielizny do każdej kobiecej figury. Jest to podstawowa wiedza, jaką powinna posiadać każda kobieta.
Mamy kilka kobiecych figur: Małobiuściaste, Biuściaste, Gigantycznobiuściaste, Pełna Figura, Ciąża, Mamy karmiące, Kobieta Sporty, Amazonka, Kobiety po operacjach piersi.
Każda z nich wymaga zupełnie innej bielizny dedukowanej tej wyjątkowej figurze oraz wiedzy na temat zasad dopasowania i praw jakimi się rządzi.

DLACZEGO BRAFITTING JEST TAK BARDZO WAŻNY?

Ponieważ to edukacja i potężna porcja wiedzy o tym jak traktować swój biust, akceptacja i świadomość jego posiadania. Biust jest sentencją kobiecości, to jak go traktujemy, jak dbamy, ubieramy – wpływa na to jak się czujemy i kim jesteśmy.
Brafitting to ukłon w stronę kobiecości, prawdziwa radość z noszenia bielizny, odkrywanie na nowo swojej figury. Dbamy o pielęgnację i zdrowotną stronę biustu, jego kondycję, regenerację, jeśli jest zniszczony.
Prawidłowo dopasowana bielizna to dbałość o „zdrowie biustu”, właściwie podtrzymanie ciężaru wspomaga regenerację więzadeł Koopera (włókna tkanki łącznej) odpowiedzialnych za zawieszenie piersi.

Skip to content