LO im. M.Kopernika

21 marca 2012r. – powitanie WIOSNY

21 marca w Dniu Święta Wiosny, staraliśmy się powitać ją jak najcieplej, w końcu wszyscy na nią z niecierpliwością czekaliśmy. Oprócz programu artystycznego przygotowanego przez klasę Ic pod kierunkiem p. Bożeny Cudzich i p. Magdaleny Konrad było sporo innych atrakcji.
Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego zadbali o to, by powitać ten dzień z wielką radością. Za Panią Wiosnę przebrana była Alicja Jemielita, która w towarzystwie koleżanek Natalii Grabiańskiej i Katarzyny Kamińskiej częstowały cukierkami podczas przerw.
Tego dnia nie brakowało ciekawych strojów, byli żołnierze, strażacy, robotnicy, bogowie, dresiarze i wielu innych zabawnych przebierańców.
Apel odbył się na 6 godzinie lekcyjnej. Klasa I C przygotowała wiosenny pokaz mody „Nie ma spiny, są cekiny”. W roli prowadzących zobaczyliśmy Annę Szymańską i Jakuba Sobotkę. Zaśpiewały Kinga Goca, Klaudia Dąbkowska, Aneta Kulesza i Kinga Wróbel.
Kandydatki na kicz modelkę wiosny 2012 zaprezentowały się w różnych strojach. W jury zasiadły: Pani wiosna Ala Jemielita, Natalia Grabiańska i Katarzyna Kamińska z kl. II C.
Tytuł KICZMODELKI 2012 otrzymała Agata Ponichtera.
Nagrodą był występ z naszym szkolnym zespołem URSUS BOYS. W jego skład wchodzą: Adrian Jaszczak, Maciej Kukwa, Karol Śladewski, Sylwester Zienkiewicz. Zaśpiewali „Pomarańczowe lato”. Zatańczyły Kinga Pochmara i Weronika Kaczmarek.
Nauczyciele i pracownicy zostali obdarowani własnoręcznie wykonanymi kwiatkami z cukierków. Przygotowały je Izabela Szymańska, Olga Spiżewska, Angelika Korotowicz, Natalia Polakowska, Katarzyna Rybakiewicz, Kinga Domalewska, Urszula Uścińska i Marta Sokołowska.
Magdalena Konrad

Powitanie wiosny. 21 marca 2012r. Maja Sobotka

Foto: Maja Sobotka, K Zawisza, K Studnicki

Skip to content