LO im. M.Kopernika

20 listopada 2009r. – piłka ręczna dziewcząt

Dnia 20 listopada 2009 roku na hali MOSiR w Ostrowi Maz. Odbyły się zawody w piłkę ręczną. O pierwsze miejsce rywalizowały szkoły: LO im. Mikołaja Kopernika, ZS nr 1 w Ostrowi Maz, ZS nr 2 w Ostrowi Maz i ZS z Lubiejewa.

Rywalizacja była wyrównana i trwała do samego końca. Szczypiornistki z naszego liceum dawały z siebie wyszystko – raz po raz zdobywając punkty. Widać było że grają z pasją, wkładając swoje serca i mnóstwo wysiłku w tę grę. Na pewno potrzeba było dużo pracy i przygotowań do tych zawodów. Dziewczyny wraz z trenerką musiały poświęcić na treningi dużo czasu, ale uważam, że było warto. Drużyna była zgrana, wyćwiczona i zmotywowana przez Panią A.Grodzińską.

Miło patrzeć jak nasze koleżanki ze szkoły robią coś, co kochają i osiągają tak wysokie wyniki.
Uważam, że powinniśmy być dumni z naszych dziewcząt. To wspaniałe, że te młode, dopiero stawiające kroki w świecie sportu zawodniczki zapewniły naszej szkole pierwsze miejsce w kwalifikacji. Należałoby również wspomnieć, że to już czawarty raz z rzędu, kiedy LO im. Mikołaja Kopernika dzięki naszym młodym, szkolnym talentom zdobyło pierwsze miejsce w piłkę ręczną.
Beata

Nasza reprezentacja dominuje w powiecie czwarty rok z rzędu. Dziewczęta wygrały wszystkie mecze w turnieju nie dając szans rywalkom z innych szkół. Wielkie gratulacje!!! Byłyście świetne.
Skład złotej drużyny:
Patrycja Kordek IIg, Ania Dębek IIe, Justyna Jasko Ih, Lidia Godlewska IIe, Martyna Wardaszka Id, Sylwia Krupa IId, Justyna Żach IIe, Ewa Tomczuk IId, Olga Kędzierska IIe, Anna Podedworna IId, Gosia Cholewska IIIc, Paulina Polak Id.
P Chud
Foto: A. Rostkowski, ZS w Małkini

Skip to content