LO im. M.Kopernika

14 stycznia 2012r. – Studniówka

Fotki ze Studniówki otrzymaliśmy dzięki uprzejmości firmy STUDIO VIDEO MIX ORŁOWSKI Z CZYŻEWA.

„Niech żyje bal, bo to życie to bal jest nad bale”
W dniu 14 stycznia nasi tegoroczni maturzyści bawili się na studniówce, tradycyjnie od wielu lat w hali MOSI-r. W tym roku na parkiecie bawiło się ponad 500 osób. Zagrał zespół RAM oraz DJ Artur Jasiński. Nagraniami oraz fotografowaniem imprezy zajęło się STUDIO VIDEO MIX ORŁOWSKI z Czyżewa. Przygotowania trwały już od dawna – spotkania, wybór zespołu, menu, znaczków, zaproszeń. Młodzież przy wsparciu rodziców, dyrekcji i samorządu szkolnego dopięła wszystko na ostatni guzik … i w końcu nadszedł ten dzień, na który wszyscy czekali. Tego dnia spadł śnieg – oczekiwany jak i sam bal studniówkowy. Atmosfera była tym bardziej magiczna i już o 19.00 rozpoczęła się część oficjalna.
Studniówkę poprowadzili Mateusz Zaręba i Alicja Szymańska, którzy sprawdzili się w roli konferansjerów, powitali gości, podziękowali dyrekcji, rodzicom, nauczycielom i uczniom, życząc wyśmienitej zabawy do białego rana. Zarówno Pan Dyrektor Włodzimierz Kazimierski, jak i goście zaproszeni życzyli nie tylko udanej zabawy, ale przede wszystkim owocnej pracy przez te 100 dni, które dzielą od matury. Swoją obecnością zaszczycili nas: ks. proboszcz Jan Okuła, przewodniczący Rady Rodziców Pan Wojciech Strzeszewski z małżonką i v-ce starosta Pan Jerzy Bauer z małżonką.
Pan Dyrektor uroczyście otworzył studniówkę słowami „Poloneza czas zacząć” i na parkiet wkroczyła reprezentacja, która zaprezentowała nam tradycyjny studniówkowy taniec – Polonez.
Gorące podziękowania i kwiaty otrzymali wszyscy wychowawcy klas III, a byli to:
p. Małgorzata Kośnik kl III A,
p. Krzysztof Zawisza kl. III B,
p. Paweł Cieśluk kl. III C,
p. Agnieszka Radomska kl. III D,
p. Izabela Żyłowska kl. III E,
p. Wiesława Karpińska kl. III F,
p. Karina Duda kl. III G,
p. Agnieszka Radomska kl. III H,

W imieniu klas III przemówili Emilia Rutkowska i Robert Stryiński z kl. III D, którzy podziękowali dyrekcji, swoim wychowawcom i nauczycielom.
„Coś się kiedyś zaczyna i coś się gdzieś kończy. Taka jest kolej rzeczy i taki jest jej porządek. Fragment naszej drogi życiowej związany z tą szkołą, z tym liceum powoli, nieubłaganie dobiega końca. Chcemy, by były to miłe wspomnienia. Dzisiejszy wieczór niewątpliwie będzie jednym z nich. Zapomnijmy wszyscy, że za sto dni czeka nas trudna matura. To jest jeszcze przed nami. Teraz tutaj, zdajemy inny egzamin dojrzałości. Egzamin umiejętności zabawy w miłej, serdecznej i kulturalnej atmosferze.
Niech ta Studniówka dostarczy nam wszystkim tutaj zgromadzonym wielu wspaniałych wrażeń.”

W imieniu Samorządu Uczniowskiego głos zabrali Alicja Jemielita i Mateusz Rutkowski, którzy jako młodsi koledzy przekazali tegorocznym maturzystom życzenia:
„Lekkiego pióra, twórczego niepokoju, przytomności umysłu, optymizmu i dużo wiary we własne siły. Abyście z uśmiechem i umysłami pełnymi wiedzy zasiedli do swoich pierwszych dorosłych testów. Życzymy naszym Maturzystom kwitnących kasztanów za oknem i przyjaznego uśmiechu dookoła.”

Atrakcją i niespodzianką przygotowaną przez Bindugę był występ uczestniczki programu „Mam talent” Inki Kalachevskiej, która zaprezentowała wspaniały pokaz z hula hop.
Zabawa trwała do białego rana, zespół grał do 6 rano !!

M Konrad

Fotki przesłane przez p. Magdę Konrad, Zbigniewa Zawojka, STUDIO VIDEO MIX ORŁOWSKI

Skip to content