LO im. M.Kopernika

14 lutego 2012r. – walentynki

„Jeśli chcesz być kochanym, bądź wart miłości.”
Owidiusz

W dniu 14 lutego obchodziliśmy walentynki. W tym roku całą organizacją zajął się Samorząd Uczniowski wraz ze swoim opiekunem p. Magdaleną Konrad. Przygotowania rozpoczęły się już w ferie, podczas spotkań został ustalony plan dnia zakochanych.

Miłosny nastrój wprowadziły serduszka i girlandy, które zdobiły korytarze, wszystkie drzwi do klas i poręcze. Samorząd przygotował także gazetkę. Koncert Walentynkowy odbył się na 5 godzinie lekcyjnej. Widownię stanowiły klasy I i II wraz z nauczycielami. Całą zabawę poprowadzili Izabela Symańska i Mateusz Rutkowski. Były piękne piosenki, które zaśpiewali Kamila Sobotka, Patrycja Godlewska, Klaudia Dąbkowska, Kinga Goca, Marta Kowalczyk, Jakub Dembek, Marcin Dembek, Ewelina Stefańczyk, Dominik Brzostek, Anna Joachimczyk, Katarzyna Koziara, a także pokaz walca (Katarzyna Bednarczyk i Jarosław Wyszomirski), tanga (Sylwia Krakówka i Jakub Dembkowski) oraz rock&rolla (Urszula Uścińska i Łukasz Symon). Niespodzianką była „Randka w ciemno”, którą poprowadził Adrian Jaszczak. W randce wzięły udział osoby wylosowane spośród publiczności – a nagrodą była kolacja przy świecach – przy zapiekance i oranżadzie a także pięknym bukiecie z rzodkiewek nasza para Krzyś i Ilonka patrzyli sobie w oczy…

Specjalnie dla nich zaśpiewano fragmenty pięknych piosenek o miłości, takich jak „Wymyśliłam Cię”, „Jej portret”, „Zawsze tam gdzie ty”, „Dumka na dwa serca”, „Wielka miłość”, „Kasztany”, „O mnie się nie martw”, „Tak bardzo się starałem”, „Do zakochania jeden krok”, „Jak się masz kochanie” oraz „Niech mówią, że to nie jest miłość”. Na gitarze zagrał Michał Brzostek.

Niewątpliwe hitem okazał się przebój „Królowa bądź”. Zaśpiewali Adrian Jaszczak i Maciej Kukwa, a zatańczyły dla nich Kinga Pochmara i Weronika Kaczmarek.

Tego dnia działała także Poczta Walentynkowa, Kamil Majewski i Kamil Pazik rewelacyjnie prezentowali się jako Amorki i przy wsparciu koleżanek z SU wręczali Walentynki w klasach.

Na stronie internetowej szkoły został otwarty Serwis Walentynkowy, gdzie uczniowie mogli wysyłać sobie życzenia i pozdrowienia. W tym dniu chyba każdy poczuł się choć troszkę kochany.

A już w czwartek 16 lutego serdecznie zapraszamy na dyskotekę Walentynkową, nie tylko zakochanych, ale i tych, którzy poszukują swojej drugiej połówki, a także tych którzy chcą się po prostu dobrze pobawić.

Magdalena Konrad
Foto: M Konrad

Skip to content